KONST / Litografier / Färglitografi 9234773
nr 923 4773
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), signerad i trycket, bladets mått: 31x22, saknar glas
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 november 2014
kl 19:09:37
300 kr
350 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström